Skip to main content

kim

jesteśmy
PTB TRANZYT - ZABEZPIECZENIE WYKOPU - FUNDAMENTY - SCIANY SZCZELINOWE 2

Firma PTB TRANZYT istnieje od 1993 roku i specjalizuje się w realizacji zabezpieczeń wykopów szerokoprzestrzennych dla inwestycji kubaturowych i infrastrukturalnych. Po niemal 30 latach na rynku PTB TRANZYT jest firmą o zasięgu ogólnopolskim, dysponującą 6 nowoczesnymi zestawami kopiącymi, zatrudniającą około 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, mającą na swoim koncie ponad 250 wykonanych realizacji. 

Pomimo stałego rozwoju i ogólnopolskiego zakresu działalności PTB TRANZYT pozostaje firmą rodzinną z jasno wyznaczonymi wartościami.

Rodzinny charakter firmy i szczupła struktura organizacyjna pozwalają nam sprawnie podejmować decyzje i szybko reagować. Wieloletnie doświadczenie w branży czyni z nas godnego zaufania partnera o ugruntowanej pozycji na rynku wykonawców fundamentów specjalnych. Od lat współpracujemy z wiodącymi biurami konstrukcyjnymi, realizując kontrakty na terenie całego kraju.

Technologią wiodącą firmy są żelbetowe ściany szczelinowe i barety. Firma oferuje także tymczasowe, stalowe konstrukcje rozparcia zapewniające stateczność obudowy wykopu.

co nas

wyróżnia
PTB TRANZYT - ZABEZPIECZENIE WYKOPU - FUNDAMENTY - SCIANY SZCZELINOWE 2

Od 30 lat stale pogłębiamy naszą wiedzę i doświadczenie wnosząc jakość naszych usług na najwyższy poziom. Wyspecjalizowana kadra oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na wykonywanie prac w trudno dostępnych miejscach w ścisłej zabudowie miejskiej.

stawianie scian szczelinowych - tranzyt